Інтимна пластика

Прості рішення проблем у делікатній сфері
Записатися на консультацію
Сексуальне здоров’я є невід’ємною частиною загального стану здоров’я, добробуту та якості життя. Якщо людина відчуває дискомфорт в інтимному житті, це може стати причиною низької самооцінки та невпевненості в собі.

Інтимна пластична хірургія для жінок

Існує безліч причин, через які варто звернутися до інтимної хірургії. Це як фізіологічні особливості, так і проблеми зі здоров’ям, які неможливо вирішити за допомогою безопераційної корекції.

Попри делікатність процедури, інтимна пластика абсолютно безболісна, оскільки її виконують за допомогою невеликих бічних розрізів.

З її допомогою можна збільшити об’єм статевих губ (малих і великих), що можливо під час вродженої чи набутої асиметрії.

Інтимна пластика

Хірургічну корекцію виконують з використанням скальпеля або лазерного ножа, що сприяє швидкому загоєнню.

Ці операції можуть бути комбіновані з корекцією післяпологових рубців промежини й /або вагінопластики (звуження піхви та поліпшення її еластичності), що значно покращує сексуальне задоволення після природних пологів.

 

Корекція після пологів

Часто після пологів або під час різкого схуднення статеві губи обвисають та деформуються. За допомогою спеціальних наповнювачів їм повертають природні форми. Якщо ж необхідно зменшити розмір статевих губ, то виконують процедуру ліпосакції.

Інтимна пластика

Буває, що під час пологів виникають розриви або зробили численні надрізи в піхві, на які накладалися шви. Згодом в цих місцях сформувалися рубцеві утворення, які можуть істотно заважати інтимному життю. Такі рубці призводять до розширення піхви та опущення її стінок. За допомогою інтимної пластики рубці успішно видаляють, тканини підтягують, розірвані м’язи зшивають. Також за допомогою пластичної корекції розв’язують проблему випадання матки з піхви.

Зв'яжіться з нами

Залиште контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Loading...
Контакти

Зв'яжіться з нами

Залиште контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Loading...
вул. Почайнинська, 4
Київ, Україна
+38 098 160 01 00