Пластична хірургія

Пластика тіла та баріатрична хірургія при лікування ожиріння та корекції ваги
Записатися на консультацію

У Deva Clinique хірурги найвищого класу, які оперують також у Європі та США, подарують щасливі моменти життя разом із новими контурами вашого тіла. Ліпосакція та ліпофілінг, кругова підтяжка обличчя та шиї (SMAS-техніка), грудні та сідничні імпланти — це й багато іншого допоможе досягти досконалості.

 

Ліпосакція

Ліпосакція це сучасний метод хірургічного втручання, який дозволяє підкоригувати контури тіла людини завдяки видаленню надлишків жирової тканини. Видалення жиру здійснюється вакуумним способом.

Пластична хірургія

Якщо в пацієнта передня черевна стінка деформована і втратила правильні пропорції, то підкоригувати таку патологію допоможе абдомінопластика (реконструктивна операція на передній черевній стінці). Під час цієї операції тканини черевної стіни не розсікають, моделюють тільки м’язи пресу і надлишки шкіри.

Пластична хірургія

 

Брахіопластика

Брахіопластика (ліфтинг плечей) дозволяє позбутися від надлишку жиру і в’ялої шкіри на передпліччі рук. Причинами такої патології найчастіше бувають вікові зміни або різке схуднення. У такому випадку шкіра не має достатньої еластичності, щоб однаково швидко скоротитися, як і жир.

 

Глютеопластика

Глютеопластика дозволить збільшити об’єм сідниць і скорегувати їх форму за допомогою силіконових імплантів або ліпофілінгу власним жиром. Якщо в пацієнта через особливості статури або перенесеної травми утворилися дефекти в цій частині, то сформувати нові сідниці можна всього за кілька годин.

Є альтернатива підтяжка шкіри сідниць, коли роблять корекцію шкіри, яка провисає, але одночасно зберігають об’єм сідниць.

 

Торсопластика

Торсопластика (кругова підтяжка тіла) вважається однією з найскладніших операцій, тому що лікарі працюють над великою кількістю анатомічних зон. Під час корекції хірург зсікає клапті шкіри. Надлишки жирової тканини під ними видаляються або переміщуються, після чого краї рани стягуються і зшиваються.

На останньому етапі переходять до пластики живота моделюють талію та підтягують м’язи живота. Якщо в пацієнта занадто велике скупчення підшкірного жиру, то рекомендують провести процедуру ліпосакції.

 

Пластика грудей

У Deva Clinique можна зробити пластику грудей без установки імплантів, а за допомогою альтернативного методу збільшення грудей ліпофілінгу. Таку пластику проводять без розрізів шкірних покривів.

Об’єм грудей за допомогою ліпофілінгу можна збільшити на 1,5-2 розміру.

Пластична хірургіяПластична хірургія

Корекція грудей. Схуднення дуже позначається на грудях. Вони помітно обвисають, втрачають природну форму. Для корекції застосовують імплантати. У деяких випадках проводять і корекцію сосків через втрату форми ареолів. 

Якщо ваші груди втратили об’єм та красиву форму після вагітності та лактації, еластичність та пружність через вік або в результаті різкого схуднення, то процедура ліпофілінгу дозволить повернути витончені контури вашої жіночої фігури швидко та безболісно, ​​а головне з пролонгованим на тривалий час ефектом корекції.

 

Феморопластика

Феморопластика допомагає зробити ноги набагато стрункішими, чого практично неможливо отримати за допомогою дієт і фізичних вправ. Це хірургічна процедура, під час якої підтягується шкіра і коригується форма зовнішньої та внутрішньої поверхні стегон. 

Найчастіше ця процедура виконується нашими хірургами в комплексі з ліпосакцією.

 

Постбаріатрична хірургія

Звичайне різке схуднення відбувається на обличчі, плечах, руках, грудях, животі, сідницях, стегнах. Якщо пацієнт дуже схуд, але шкіра ще не встигла так швидко підтягнутися, то на допомогу приходить постбаріатрична хірургія:

  • Підтяжка обличчя та шиї. Ця процедура допомагає повернути тонус, форму обличчя, усунути складки. Здійснюють процедуру за допомогою розрізів в малопомітних місцях, також у частині волосяної частини голови.
  • Корекція стегон і живота, торсу та сідниць. Всі ці операції об’єднує один великий комплекс хірургічних втручань, який спрямований на те, щоб прибрати обвислу шкіру та розтяжки.
  • Підтяжка обвислої шкіри на руках і плечах. Виконують за допомогою розрізів із внутрішньої сторони передпліччя. Надлишок шкіри січуть та видаляють. Одночасно проводять ліпосакцію жирових відкладень.

Пластична хірургія

 

 

Зв'яжіться з нами

Залиште контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Loading...
Контакти

Зв'яжіться з нами

Залиште контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Loading...
вул. Почайнинська, 4
Київ, Україна
+38 098 160 01 00