Лікування патологій

Клітинна терапія аутоімунних, нейродегенеративних, енокринних захворювань та інших патологій
Записатися на консультацію
Клітинна терапія аутоімунних, нейродегенративних, ендокринних захворювань та інших патологій.

Клітинна терапія в Deva Clinique показує позитивні результати в лікуванні складних захворювань, оскільки стовбурові клітини та розроблені нашими фахівцями методики — унікальні.

Стовбурові клітини, потрапляючи в організм пацієнта, мігрують в «проблемні» місця та диференціюються там в різні типи спеціалізованих клітин, відновлюючи таким чином структуру і функцію пошкоджених тканин і органів. Також стовбурові клітини надають трофічну дію завдяки широкому спектру біологічно активних факторів. Завдяки цьому механізму стовбурові клітини надають імуномодулювальну дію і знімають резистентність організму до інсуліну, яка розвивається під час метаболічного синдрому та діабеті 2-го типу.

 

Лікування діабету стовбуровими клітинами

Лікування патологій

Клітинна терапія в Deva Clinique показала високу ефективність під час лікування діабету 1-го і 2-го типу: стовбурові клітини диференціюються в клітини підшлункової залози, які відповідають за вироблення інсуліну. Крім цього стовбурові клітини беруть безпосередню участь у відновленні пошкоджених раніше тканин.

Крім нормалізації функцій підшлункової залози, лікування стовбуровими клітинами зміцнює імунітет і відновлює серцево-судинну систему, що особливо важливо для хворих на діабет, оскільки це захворювання часто ускладнюється серйозним порушенням кровообігу. Стовбурові клітини витягуються з власних тканин пацієнта, що виключає ризик їх відторгнення.

Лікування діабету 1-го типу стовбуровими клітинами дозволяє знизити обсяг введеного інсуліну вже на початкових стадіях лікування.

Лікування патологій

Лікування хвороби Крона та неспецифічного виразкового коліту

Основна перевага технології лікування хвороби Крона і неспецифічного виразкового коліту, що застосовується в Deva Clinique є мінімізація ризиків ускладнень і побічних ефектів через застосування власних клітин пацієнта.

Лікування патологій

У результаті курсу терапії cтовбуровими клітинами під час лікування хвороби Крона:
  • досягається значне поліпшення і тривала ремісія захворювання;
  • відбувається загоєння виразок і регенерація слизових оболонок;
  • поступово зникають рубці та нориці.

Курс клітинної терапії під час лікування хвороби Крона становить від 3 місяців до 1 року (за показаннями лікаря).

 

Лікування судинних патологій

Лікування патологій

Стовбурові клітини відновлюють пошкоджені судини, сприяють утворенню нових мереж капілярів. Значно збільшується еластичність стінок судин, їх просвіти та прохідність.

Клітинна терапія в Deva Clinique позитивно впливає не тільки на кровопостачання тканин мозку, серця, нирок, судин голови та шиї, кінцівок, але й на нейрони.
Лікування патологій
Діагноз: ішемічна хвороба сердця, стенокардія, фунціональний клас 3, кардіосклероз

Лікування стовбуровими клітинами наслідків інсульту в Deva Clinique дозволяє пацієнтам швидше повернутися до активного життя:

  1. сприяє обмеженню осередку ураження або ж повній його ліквідації;
  2. не просто відновлюються кровоносні судини, а клітини зміцнюють організм загалом та усувають патології, що спровокували хворобу судин і відновлюють пошкоджені нейрони.

 

Лікування цирозу печінки та гепатитів

Лікування патологій

Потрапляючи в тканини печінки, стовбурові клітини знаходять пошкоджені гепатоцити, трансформуються і заміщають їх, а також мають пряму противірусну дію. Лікарі Deva Clinique використовують як біоматеріал власні стовбурні клітини пацієнта та донорські клітини (за показаннями лікаря).

Переваги клітинної терапії під час лікування цирозу печінки й гепатитів:
  • сприяє зміцненню імунітету і запобігає повторному зараженню;
  • покращує функції печінки;
  • больовий синдром значно знижується або зникає;
  • відновлює кровопостачання і функції печінки.

 

Стовбурові клітини в лікуванні хвороб Паркінсона і Альцгеймера

Лікування патологій

Уже сьогодні хворобу Паркінсона можливо вилікувати на 85%, але постійно проводять дослідження, як поліпшити процес терапії, щоб домогтися 100% результату.

Багато нейродегенеративних захворювань невиліковні повністю, але клітинна терапія, застосовувана в Deva Clinique, показала, що є можливість зупинити розвиток дегенеративних змін у тканинах мозку за умови, що патологія ще не досягла незворотного стану.

Серед нейродегенеративних захворювань найбільш поширені хвороби Паркінсона, Альцгеймера, дегенерації мозочка, спінальні аміотрофії та інші.

Головна перевага лікування нейродегенеративних захворювань стовбуровими клітинами в тому, що практично повністю відсутній ризик виникнення ускладнень або інших побічних ефектів, оскільки організм отримує допомогу безпосередньо з власних резервів.

У результаті лікування утворюються нові нейронні клітини, відновлюються пошкоджені тканини, створюються нові нейронні зв’язки. Таким чином до пацієнта повертаються втрачені раніше функції та здібності.

Лікування патологій
Розсіяний склероз, церебральна форма, вдруге прогресуючий тип перебігу

Зв'яжіться з нами

Залиште контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Loading...
Контакти

Зв'яжіться з нами

Залиште контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Loading...
вул. Почайнинська, 4
Київ, Україна
+38 098 160 01 00