Про компанію

Про
Deva Clinique

Deva Clinique ефективно застосовує терапію стовбуровими клітинами для лікування захворювань серцево-судинної, ендокринної, репродуктивної систем, а також у галузі anti-aging медицини, косметології, пластичної хірургії, неврології, імунології, травматології та ортопедії.

Наш медичний центр надає послуги із виділення, культивування, кріозберігання та медичного використання аутологічних (власних) фібробластів шкіри та дорослих стовбурових клітин (мезенхімальні стовбурові клітини та стовбурові клітини нервового гребеня) наших пацієнтів.

На закритій території Deva Clinique розташована клініка, сертифікований науково-лабораторний комплекс та кріобанк із власним кріосховищем для збереження стовбурових клітин пуповинної крові, пуповини, плаценти та молочних зубів.

В Deva Clinique обладнані палати для комфортної реабілітації пацієнтів після хірургічних втручань та процедур під наркозом.

У науково-лабораторному комплексі Deva Clinique працюють виключно зі стовбуровими клітинами пуповинної крові, пуповини, плаценти та аутологічними стовбуровими клітинами наших клієнтів.

Фахівці клініки ніколи не використовують абортний матеріал, а також матеріали тваринного походження.

Про Клініку
Наші ліцензії та патенти

Ліцензії та патенти Deva Clinique

Ліцензії

Deva Clinique має всі ліцензії, патенти й дозволи на зберігання, виділення та використання клітинного матеріалу людини в лікуванні.

Патенти та висновки

Власний лабораторний комплекс дозволяє фахівцям Deva Clinique проводити дослідження, розробляти нові способи терапії за допомогою стовбурових клітин та вивчати імунітет пацієнтів.

Наукові розробки

Наші розробки з лікування стовбуровими клітинами хвороби Крона та цукрового діабету, а також їх застосування у пластичній хірургії були визнані провідними фахівцями в галузі стовбурових клітин на Stem Cell Summit 2017 та 2018 (США).

Контакти

Зв'яжіться з нами

Залиште контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Loading...
вул. Почайнинська, 4
Київ, Україна
+38 098 160 01 00