Сімейна клітинна терапія

Профілактика захворювань із застоуванням біотехнологій на основі власних стовбурових клітин
Записатися на консультацію

Здоров’я всієї сім’ї — це величезна радість. Більшість вважає, що достатньо підтримувати здоровий спосіб життя, щоб бути в формі. Тому якісь конкретні дії люди роблять вже тоді, коли симптоми заважають звичному життю або сталася травма.

Ми знаємо, як один член сім’ї може допомогти вилікувати своїх рідних, надавши свої стовбурові клітини для лікування близьких.

Сьогодні регенеративна сімейна медицина пропонує альтернативний підхід до турботи про здоров’я сім’ї, а саме — профілактику захворювань із застосуванням біотехнологій на основі власних стовбурових клітин.

Терапія доступна для всіх членів сім’ї. Бо виділити й зберегти стовбурові клітини для всієї родини можна кількома шляхами, рівнозначними за своєю ефективністю.

Сімейна клітинна терапія

Зберігання стовбурових клітин під час пологів

Насамперед збереження стовбурових клітин доступне молодим парам, які планують вагітність, або тим, які вже очікують малюка. Під час пологів можна зібрати цінні біоматеріали для подальшого виділення, культивування та збереження стовбурових клітин.

Збір пуповинної крові відбувається легко і швидко. Власне сам процес займає до 10 хвилин і не викликає дискомфорту.

Збір пуповинної крові можна проводити як під час природних пологів, так і під час кесаревого розтину. А під час багатоплідної вагітності пуповинна кров кожного з новонароджених збирається окремо.

Це абсолютно безболісно і безпечно для матері та малюка.

deva-clinique-familt-stem-cells-therapy-2

Виділення стовбурових клітин із пупкового канатика (пуповини) не вимагає ніякого хірургічного втручання, і водночас дає велику кількість біоматеріалу, який можна використовувати для лікування малюка або його близьких родичів.

Після народження малюка є можливість зберегти стовбурові клітини пуповинної крові, пупкового канатика (пуповини) і плаценти. Саме ці біоматеріали є цінним джерелом мезенхімальних (МСК) і гемопоетичних (ГСК) стовбурових клітин.

МСК пупкового канатика — це молоді клітини, які не піддавалися дії негативних факторів зовнішнього середовища, тому вони мають дуже високу функціональну активність. Важливою перевагою МСК, джерелом яких є пуповина, є те, що збір тканини для їх отримання проходить безболісно і безпечно. До того ж у разі збереження МСК пуповини ці клітини можуть розморозити в будь-який момент і застосувати значно швидше, ніж МСК з інших джерел.

МСК здатні уповільнювати запалення після пошкодження тканини, стимулювати фактори росту, які сприяють репарації тканин, диференціюватися в багато інших типів клітин, включаючи нервові, кісткові, жирові клітини та хрящі. Саме МСК застосовують в регенеративній медицині під час лікування хвороб серця і нирок, аутоімунних захворювань, розсіяного склерозу і загоювання ран.

Пуповинна кров містить велику кількість унікальних ГСК, з них утворюються всі види клітин крові: еритроцити, тромбоцити й різні види лейкоцитів. Це кровотворні стовбурові клітини, які використовують для лікування гематологічних, онкологічних, генетичних захворювань і захворювань імунної системи людини. ГСК здатні відновлювати систему кровотворення під час її ураження внаслідок хвороб або несприятливого зовнішнього впливу.

ГСК на 100% підходять дитині, з пуповинної крові якого вони були отримані, а МСК можуть безпечно, без ризику або інших небажаних реакцій застосовувати для родичів дитини, оскільки їхня імунна реакція на чужорідні клітини дорівнює нулю.

Як дорослому пацієнту зберегти стовбурові клітини

Фахівці Deva Clinique розробили унікальну технологію, яка дозволяє з невеликого зразка шкіри пацієнта виділити та розмножити аутологічні (власні) стовбурові клітини пацієнта трьох різних типів:

  • клітини нервового гребеня;
  • МСК;
  • фібробласти шкіри.

Пацієнт може скористатися своїми власними стовбуровими клітинами в будь-який момент для anti-aging терапії, свого лікування або лікування близьких, а також у випадках термінової необхідності.

За технологією у пацієнта проводять забір мінімального зразка шкіри в найменш доступній сонячним променям завушній частині (панч-біопсія), після чого в науково-лабораторний комплекс клініки передають невелику циліндричну ділянку тканини. Ця процедура є простою, безболісною та абсолютно безпечною. Вона проходить під місцевою анестезією, не вимагає будь-якої підготовки та триває не більше 15-20 хвилин.

Перевагою технології є те, що донором активних клітин є безпосередньо сам пацієнт.

 

Клітини нервового гребеня

Сімейна клітинна терапія

В організмі стовбурові клітини нервового гребеня відповідальні за розвиток периферичної нервової системи, але після спеціальної обробки ці клітини здатні перетворюватися на клітини головного і спинного мозку.

Тому аутологічні клітини нервового гребеня показують високу ефективність під час їх застосування в лікуванні аутизму, дитячого церебрального паралічу, наслідків інсульту, травм головного і спинного мозку, відновлення периферичних нервів, лікування енцефалопатії, деменції, розсіяного склерозу і нейродегенеративних захворювань (хвороба Альцгеймера, хвороба Паркінсона).

 

Аутологічні МСК

Аутологічні МСК є унікальним і незамінним інструментом для відновлення пошкоджень та лікування захворювань опорно-рухової системи (переломи кістки, дефекти хряща, остеопороз, дегенеративні зміни суглобів).

МСК мають сильну секреторну активність і трофічну дію, що дозволяє їм стимулювати регенерацію різних тканин і органів, виявляти імуномодулювальний та протизапальний ефект.

Сімейна клітинна терапія

Це робить клітинну терапію потужним засобом лікування аутоімунних, запальних, дистрофічно-дегенеративних захворювань.

Клітинна терапія з використанням МСК забезпечує сильний anti-aging ефект всіх систем органів пацієнта.

 

Фібробласти шкіри

Фібробласти шкіри являють собою основний тип клітин, який відповідає за синтез колагену, еластину та інших компонентів позаклітинного матриксу. Саме вони визначають текстуру шкіри, її еластичність, кількість і вираженість зморшок.

Молоді фібробласти вводять в шкіру обличчя за допомогою спеціальних тонких голок. Після введення фібробласти активно і впродовж тривалого часу синтезують колаген, еластин, гіалуронову кислоту, що покращує мікроструктуру шкіри обличчя, підвищує її товщину і пружність, зменшує кількість і глибину зморшок.

Також фібробласти шкіри показують високу ефективність під час лікування хронічних ран і трофічних виразок.

 

Зберігання стовбурових клітин з молочних зубів

Сімейна клітинна терапія

Батьки, які хочуть зберегти молочні зуби дітей для виділення стовбурових клітин, повинні уважно спостерігати за станом зубів своєї дитини. За перших ознак хитання зуба його треба безпечно видалити, звернувшись в стоматологічний кабінет до лікаря-стоматолога.

З пульпи здорового зуба можна виділити всього від 12 до 20 клітин. У нашому кріобанку виділені клітини культивують і доводять їх кількість до терапевтичної дози, яка може складатися з понад мільйона клітин.

Пульпа молочних зубів, на відміну від постійних (корінних), містить кілька типів стовбурових клітин. Вони здатні допомогти відновленню тканин зуба, вирощуванню клітин підшлункової залози, а також можуть застосовуватися в боротьбі з цукровим діабетом, хворобами Паркінсона та Альцгеймера.

У широкий спектр проблем, із якими можуть впоратися стовбурові клітини молочних зубів, також входять пошкодження щелепно-лицьового апарату, патології серцево-судинної системи, інсульт ішемічного типу, захворювання печінки, наслідки опіків і травм

 

Сімейна клітинна терапія

Молочні зуби повинні бути повністю здоровими — без карієсу і з цілою пульпою.

Саме тому ми рекомендуємо звернутися до фахівців, щоб видалити зуб. Після процедури зуб необхідно помістити в спеціальний контейнер із живильним розчином, який ви отримаєте в індивідуальному наборі Deva Cryobank. Транспортувати зуб у кріобанк можна самостійно в контейнері, який вам раніше видали в клініці.

Після забору отриманих стовбурових клітин фахівці проводять ряд досліджень на функціональність, життєздатність і стерильність клітин. Переконавшись в успішності культивування, співробітники Deva Cryobank відправляють отриманий матеріал на зберігання в кріосховище.

Зв'яжіться з нами

Залиште контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Loading...
Контакти

Зв'яжіться з нами

Залиште контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Loading...
вул. Почайнинська, 4
Київ, Україна
+38 098 160 01 00