Омолодження шкіри фібробластами

Терапія аутологічними стовбуровими клітинами та омолодження шкіри власними фібробластами
Записатися на консультацію

Стовбурові клітини зберігаються в організмі людини впродовж усього життя, хоча з часом відбувається зменшення їх кількості та зниження функціональної активності.

Технології Deva Clinique дозволяють виділити різні типи стовбурових клітин із мінімального зразка біологічного матеріалу пацієнта, а потім у біотехнологічній лабораторії поліпшити їхній функціональний стан і розмножити до кількості, яка необхідна для медичного застосування.

У Deva Clinique використовують унікальну технологію, яка дозволяє виділяти та розмножувати три різних типи клітин із невеликого зразка шкіри пацієнта.

 

Фібробласти шкіри

Омолодження шкіри фібробластами

Фібробласти шкіри є основним типом клітин шкіри, який відповідальний за синтез колагену, еластину та інших компонентів позаклітинного матриксу. Таким чином фібробласти визначають текстуру шкіри, її еластичність, кількість і вираженість зморшок.

Омолодження шкіри фібробластами

Ревіталізація та омолодження шкіри за допомогою клітинної терапії власними фібробластами стала першою у світі процедурою, заснованою на використанні вирощених поза організмом людини клітинах, яка була схвалена американським регулятором Food and Drug Administration (FDA) для клінічного застосування.

Водночас фібробласти шкіри показують високу ефективність застосування для лікування хронічних ран і трофічних виразок.

Майже 20 років світового клінічного досвіду свідчать про високу ефективність застосування аутологічних фібробластів для корекції вікових змін і косметичних дефектів шкіри обличчя, рук і зони декольте.

Омолодження шкіри фібробластами проходить в кілька етапів. Спочатку проводять панч-біопсію, під час якої проводять забір невеликого зразка шкіри із завушної частини.

Це абсолютно безболісна і безпечна процедура.

Далі зразок шкіри — основа для фібробластичного еліксиру молодості — відправляється в лабораторію Deva Clinique, де вже безпосередньо фахівці відбирають активні клітини для подальшого культивування. Їх поміщають в живильне середовище, яке сприятиме поділу клітин та їх розмноженню.

Процес займає близько місяця, впродовж якого біотехнологам вдається виростити мільйони нових фібробластів.

Молоді фібробласти трансплантують в дерму шкіри за допомогою тонких голок. Потрапивши в дерму, клітини негайно починають працювати — виробляти колаген, еластин і гіалуронову кислоту. Через кілька тижнів результат їхньої діяльності проявляється на обличчі: в’ялість і сухість зникають, поліпшується колір обличчя і структура шкіри, повністю зникають дрібні зморшки, а глибокі стають менш помітними

Головною перевагою методики є те, що донором активних клітин є безпосередньо сам пацієнт Deva Clinique, який може ще в молодості створити власний банк фібробластів для омолодження шкіри в зрілому віці.

Річ у тому, що фібробласти добре зберігаються при наднизьких температурах впродовж багатьох років у Deva Cryobank — за необхідності клітини можна отримати й створити на їхній основі клітинний еліксир молодості в будь-який момент.

 

Мезенхімальні стовбурові клітини

МСК локалізуються в багатьох тканинах та органах, включно з кістковим мозком, жировою тканиною, дермою і гіподермою шкіри. Відмінною рисою МСК є їхня здатність до мультилінійної диференціації. Так МСК здатні перетворюватися на клітини кістки, суглобового хряща, сухожиль, зв’язок, кровоносних судин.

МСК є унікальним інструментом для відновлення пошкоджень і лікування захворювань опорно-рухової системи (переломи кістки, дефекти хряща, остеопороз, дегенеративні зміни суглобів).

Омолодження шкіри фібробластами

Також МСК мають сильну секреторну активність і трофічну дію. Ця властивість дозволяє цим клітинам стимулювати регенерацію різних тканин і органів, виявляти імуномодулювальні та протизапальні ефекти. Це робить клітинну терапію з використанням аутологічних МСК потужним засобом лікування аутоімунних, запальних, дистрофічно-дегенеративних захворювань.

Системні внутрішньовенні МСК показують високу ефективність в лікуванні ускладнень діабету і сильний anti-aging ефект на всі системи органів.

 

Стовбурові клітини нервового гребеня

Впродовж багатьох років у біології та медицині існувала парадигма про те, що нервові клітини не відновлюються. На початку 90-х років минулого століття відкрили існування стовбурових клітин у різних галузях нервової системи, включаючи головний і спинний мозок.

В організмі стовбурові клітини нервового гребеня відповідальні за розвиток периферичної нервової системи, але після спеціальної обробки ці клітини здатні перетворюватися в клітини головного та спинного мозку.

Омолодження шкіри фібробластами

Так стовбурові клітини нервового гребеня показують високу ефективність під час їхнього застосування для лікування аутизму, дитячого церебрального паралічу, наслідків інсульту, травм головного і спинного мозку, відновлення периферичних нервів, лікування енцефалопатії, деменції, розсіяного склерозу і нейродегенеративних захворювань (хвороба Альцгеймера, хвороба Паркінсона).

Зв'яжіться з нами

Залиште контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Loading...
Контакти

Зв'яжіться з нами

Залиште контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Loading...
вул. Почайнинська, 4
Київ, Україна
+38 098 160 01 00