Стовбурові клітини у хірургії

Deva Clinique одна із передових клінік у галузі розвитку стовбурових клітин.
Записатися на консультацію

Професор Колесников сповнений енергії та сил й успішно проводить складні багатогодинні операції. Євгеній Борисович своїм прикладом доводить, що в Україні є провідні вчені світової хірургії. Адже лікар Колесников не тільки видатний хірург та лауреат різноманітних премій, а й співавтор світового «золотого стандарту» в хірургії морбідного ожиріння, розробленого разом з його американськими колегами D. Halmi та O. Anez.

Євген Борисович зараз не лише викладає в Київському медичному університеті, а й активно оперує. В медичному центрі Deva Clinique практикує терапію стовбуровими клітинами в пластичній хірургії та лікуванні аутоімунних захворювань. В клініці лікуються пацієнти з України, також приїздять на терапію пацієнти з-за кордону: з США, Європи, Китаю та країн арабського світу.
Євген Борисович Колесніков
Євген Борисович Колесніков
ХІРУРГ
Deva Clinique одна із передових клінік у галузі розвитку стовбурових клітин. На початковому етапі спеціалісти клініки дуже серйозно підійшли до створення цих клітин. Були вкладені значні кошти, залучені провідні вчені та створені реально дуже хороші клітини.

Професор кафедри загальної та невідкладної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, президент міжнародної медичної організації «Інтермед Інк» (США-Україна), віцепрезидент Всеукраїнської асоціації пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії, Лауреат Державної премії України, премії та медалі Міжнародного Коледжу хірургів (США), академік Міжнародної академії медичних наук, хірург Deva Clinique — ЄВГЕН БОРИСОВИЧ КОЛЕСНІКОВ, MD, PH.D, DMEDSC, FICS, FIMSA.

 

Міжнародне визнання

Євген Борисович Колесніков
Євген Борисович Колесніков
ХІРУРГ
У 2017 році ми вже представили наші дані на всесвітньому конгресі в Бостоні саме по стовбурових клітинах. Ми там дали інформацію про застосування стовбурових клітин у пацієнтів із виразковим колітом, хворобою Крона. Ми лікували таких пацієнтів стовбуровими клітинами. Стовбурова клітина, коли вводиться в організм, старається знайти місце, де вона необхідна. Наприклад, виразковий коліт — то це кишківник. Це означає, що вони працюють в тій ділянці, де є пошкодження тканин. Стовбурова клітина може перепрограмуватися в будь-яку тканину. Через це добре заживають виразкові процеси.

Другою була доповідь на Всесвітньому конгресі хірургів у 2019 році в Кракові по використанню стовбурових клітин у заживленні ран після операції (авт. — доповідь спеціалістів Deva Clinique в рамках 48th World Congress of Surgery, Польща). І ось, знову повертаючись до баріатричних пацієнтів, наприклад: як правило, коли люди худнуть, у них знижується вага, бувають проблеми з імунітетом. Вони можуть бути безсилими, у когось може розвиватися анемія. Використання стовбурових клітин дає можливість загоїти рани швидше та краще. У нас взагалі не було якихось ускладнень чи інфікування тканин у пацієнтів, яких ми оперували та використовували стовбурові клітини.

Євген Борисович Колесніков

Терапія стовбуровими клітинами

Стовбурові клітини сприяють заживленню ран після операції, допомагають з хворобами в нейрохірургії, під час ослаблення імунітету та хвороби Паркінсона, розсіяного склерозу, анемії, працюють над хворобою Альцгеймера.

Євген Борисович Колесніков
Євген Борисович Колесніков
ХІРУРГ
Працюємо також зі стовбуровими клітинами для лікування хвороби Альцгеймера, яка на сьогодні є великою проблемою та загадкою у всьому світі: ніхто не знає, у кого ця хвороба може виникнути, не шкодує вона нікого. Під час старечої деменції та часткової втрати пам’яті складність лікування полягає у відновленні нервових клітин, роботи головного мозку. Це напрямок, над яким і ми працюємо та спеціалісти в усьому світі, щоб мати можливість лікувати пацієнтів з такими діагнозами та проблемами. Ми працюємо не лише з українцями, до нас приїздять багато людей із Великобританії, США, арабських країн. У нас великий закордонний контингент, окрім наших громадян.
Желаете проконсультироваться со специалистом?
Запишитесь сейчас, чтобы не откладывать волнующий вопрос. Наши специалисты с радостью помогут Вам

Стовбурові клітини можуть використовувати власні або донорські. Також зараз навіть із молочних зубів виділяють стовбурові клітини. Deva Clinique має власний кріобанк, де можна зберігати пуповину, пуповинну кров та екстракт плаценти. Ці матеріали можна використати за потреби в будь-який період життя дитини та її близьких у майбутньому.

Зв'яжіться з нами

Залиште контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Loading...
Контакти

Зв'яжіться з нами

Залиште контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Loading...
вул. Почайнинська, 4
Київ, Україна
+38 098 160 01 00