Лікування репродуктивної системи

Лікування жіночого та чоловічого безпліддя
Записатися на консультацію

Лікування жіного безпліддя екстрактом плаценти

Факторів, через які з’являється безплідність у жінок, може бути кілька, враховуючи стрес та дисбаланс обміну речовин в організмі. Основними його причинами є запальні захворювання органів малого таза, генетичні патології, вроджені аномалії, а також природне уповільнення всіх фізіологічних процесів після 35 років

Терапія препаратами екстракту плаценти в Deva Clinique дозволяє комплексно впливати на всі виявлені патології одночасно, що дає шанс пацієнткам клініки завагітніти в найкоротші терміни.

Лікування репродуктивної системи

 

Препарати екстракту плаценти призначаються для лікування у жінок:

 • хронічних запальних захворювань придатків матки;
 • генітальних запальних процесів;
 • порушення менструальної функції;
 • ендометріозу;
 • кандидозу піхви.

Лікування репродуктивної системи

Препарати екстракту плаценти вже після введення першої ін’єкції сприяють обмеженню патологічного вогнища, прискорюють розвиток запальних реакцій, впливають на загальну імунну реактивність організму, відновлюють функції печінки, знижують процеси збудження і гальмування в центральній нервовій системі.

Плацентарна терапія нормалізує ряд обмінних порушень, покращує кровообіг в органах малого таза, відновлює фертильність у жінок, які страждають безпліддям і звичним невиношуванням.

Плацентарна терапія також дозволяє значно знизити кількість післяпологових інфекційних ускладнень у жінок та лікуванні таких акушерських патологій, як субінволюція матки, післяпологовий мастит, тріщини сосків, гіпогалактія.

Також у  результаті терапії препаратами екстракту плаценти пацієнтки Deva Clinique спостерігають поліпшення загального стану організму: зниження стомлюваності, поява життєрадісності та бадьорості, зниження дратівливості, поліпшення сну, зменшення або повне зникнення головних болів, поліпшення стану шкіри та підвищення працездатності.

 

Лікування чоловічого безпліддя екстрактом плаценти

У Deva Clinique використовують унікальну методику плацентарної терапії для лікування безпліддя чоловіків. Препарати екстракту плаценти дозволяють підвищити імунний статус і поліпшити фертильність сперми, незалежно від причини розвитку патологій.

Концентрація живих форм сперматозоїдів після застосування препаратів екстракту плаценти підвищується в середньому в 1,5 раза, а активно рухливих — у 2,3 раза. Водночас кількість патологічно змінених форм сперматозоїдів зменшується в середньому на 17%.

Лікування репродуктивної системи

Екстракт плаценти шляхом високої концентрації білків, ферментів та інших біологічно активних речовин, коригує імунологічні та гормональні показники організму.

Плацентарні препарати мають багатосторонню дію, обумовлену їхнім складним біохімічним складом.

Плацентарні препарати дозволяють за 2-4 місяці повністю вилікувати багато хронічних захворювань, посилити статевий потяг і потенцію, а під час традиційного лікування на це йде зазвичай по 5-6 місяців.

Лікування препаратами екстракту плаценти рекомендують чоловікам під час:

 • гострих запаленнях яєчка;
 • звуження сечовипускального каналу;
 • хронічного пріапізму;
 • хвороби Пейроні;
 • сечостатевих хвороб — стриктура уретри, нічне нетримання сечі, виразкові цистити, гіпертрофія передміхурової залози;
 • інфекційних захворювань — простатиті, орхіті, орхоепідидиміті;
 • психогенної еректильної дисфункції;
 • рецидивуючого хламідіозу;
 • імпотенції.
Лікування безпліддя у чоловіків препаратами екстракту плаценти дає можливість в рази поліпшити якісні та кількісні показники спермограми без використання гормональних і ферментних препаратів, а також загальнозміцнювальних засобів.

Зв'яжіться з нами

Залиште контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Loading...
Контакти

Зв'яжіться з нами

Залиште контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Loading...
вул. Почайнинська, 4
Київ, Україна
+38 098 160 01 00