Терапія стовбуровими клітинами

Унікальні програми терапії та реабілітації пацієнтів стовбуровими клітинами
Записатися на консультацію

У результаті експериментальних і клінічних досліджень, які Deva Clinique проводить впродовж останніх 13-ти років спільно з провідними науковими та медичними фахівцями, з’явилися унікальні програми терапії та реабілітації пацієнтів клініки стовбуровими клітинами.

У науково-лабораторному комплексі Deva Clinique ніколи не використовують абортний матеріал, а також матеріали тваринного походження. Стовбурові клітини здатні самовідновлюватися та диференціюватися в спеціалізовані клітини, тобто перетворюватися на клітини різних органів і тканин.

Стовбурові клітини зберігаються та функціонують і в дорослому організмі, завдяки їм може здійснюватися оновлення і відновлення тканин та органів. Але в процесі старіння організму їх кількість зменшується.

Науково доведено, що фізіологічне оновлення і регенерація тканин впродовж усього життя людини відбуваються завдяки стовбуровим клітинам. Найважливішою популяцією стовбурових клітин дорослого організму є мезенхімальні стовбурові клітини (МСК).

Терапія стовбуровими клітинами

Deva Clinique забезпечує індивідуальний підхід і розробляє індивідуальну схему лікування для кожного пацієнта. Це дуже важливо і необхідно, адже це дозволяє нашим пацієнтам у багатьох випадках уникнути хірургічного втручання та зберегти цінні життєві ресурси для здорового і щасливого життя.

Ми боремося не з симптомами захворювань, а знаходимо причини їх виникнення, а також відновлюємо органи-мішені, які постраждали в результаті хвороби, що веде до поліпшення самопочуття і повного одужання наших пацієнтів.

Усі пацієнти Deva Clinique отримують позитивний результат лікування, що виражається як у поліпшенні самопочуття, так і в результатах їх медичних аналізів

Наші розробки лікування стовбуровими клітинами хвороби Крона і цукрового діабету, а також їх застосування в пластичній хірургії визнали провідні фахівці в галузі стовбурових клітин на Stem Cell Summit 2017 і 2018 у Бостоні (США).

Терапія стовбуровими клітинами

Для лікування таких захворювань як діабет, хвороби нирок і печінки, розсіяний склероз, атеросклероз, хвороби судин і неврологічних захворювань фахівці Deva Clinique поєднують клітинні препарати та кріоекстракт плаценти.

 

Комплексний ефект клітинної терапії:

 1. підвищення працездатності та продовження активного способу життя, зменшення «біологічного» віку;
 2. стабілізація артеріального тиску;
 3. покращення потенції та лібідо, гормонального балансу, збільшення м’язової сили;
 4. покращення психомоторних реакцій, пам’яті та мислення, нормалізація сну;
 5. усунення синдрому хронічної втоми;
 6. профілактика вікових захворювань;
 7. стовбурові клітини стимулюють роботу імунної системи, покращують мікроциркуляцію по всьому організму, що сприяє регенерації всіх тканин організму.

 

Неврологія

Терапія стовбуровими клітинами

Впродовж усього життя в людини є ризик виникнення неврологічних захворювань та травм. Після 40 років збільшується ймовірність розвитку нейродегенеративних захворювань, в тому числі хвороб Паркінсона й Альцгеймера.

Використання клітинних технологій відкриває нові перспективи в можливості заміщення та регенерації пошкоджених тканин головного мозку.

 

Кардіологія

Терапія стовбуровими клітинами

Суть лікування полягає у введенні пацієнту стовбурових клітин, які здатні повністю диференціюватися в клітини серцевого м’яза. Така клітинна терапія вже застосовується для лікування серцево-судинних захворювань і відновлення серцевого м’яза після інфаркту.

Під час лікування атеросклерозу стовбурові клітини здатні нормалізувати ліпідний обмін і стимулювати утворення нових кровоносних судин, що природно сприяє відновленню кровотоку і регенерації головного мозку.

 

Аутоімунні захворювання

Терапія стовбуровими клітинами застосовується під час аутоімунних захворювань (ревматоїдному артриті, системному червоному вовчаку, хворобі Крона, неспецифічному виразковому коліті), які виникають через порушення програми клітин імунної системи організму — замість того, щоб знешкоджувати чужорідні частинки, вони починають знищувати власні здорові тканини.

Під час лікування імунна система пацієнта «перезавантажується» — в результаті, «хворі» клітини знищуються, а стовбурові клітини диференціюються в «здорові» клітини імунітету.

Deva Clinique проводить терапію клітинними препаратами для лікування захворювань серцево-судинної, ендокринної, репродуктивної систем, а також у галузі  косметології, пластичної хірургії, ортопедії та імунології.

 

Розсіяний склероз

Цю хворобу сьогодні вважають офіційно невиліковною в усьому світі, оскільки традиційні препарати здатні лише несуттєво уповільнити перебіг розсіяного склерозу. Під час розсіяного склерозу «хворі» клітини «пожирають» мієлінову оболонку нервових волокон головного і спинного мозку. Зміна головної функції нервової системи проявляється через порушення рухової активності кінцівок і координації руху, погіршення зору та підвищення стомлюваності, що стає причиною в кінцевому результаті інвалідизації людини.

Застосування стовбурових клітин дозволяє хворим на розсіяний склероз розраховувати на припинення подальшого руйнування мієлінової оболонки через усунення причини хвороби — «хворих» клітин.

 

Емоційне вигорання

Терапія стовбуровими клітинами

Синдром емоційного вигорання (СЕВ) є найпоширенішою проблемою, з якою стикаються в наш час найуспішніші люди. Відсутність сил, поганий сон, дратівливість, тривога, підвищений апетит або його повна відсутність, втрата почуття радості — це симптоми та прояви СЕВ. Медикаментозне лікування не розв’язує проблему, оскільки дає лише тимчасове полегшення, але одночасно може викликати звикання та залежність від препаратів.

Deva Clinique розробила унікальну програму лікування емоційного вигорання клітинними препаратами, які запатентовані нашою клінікою.

 

Еректильна дисфункція

Одним з ускладнень захворювань, які ушкоджують нерви, артерії, гладку мускулатуру і фіброзну тканину, є еректильна дисфункція. Тому таргетна терапія стовбуровими клітинами в поєднанні з препаратами екстракту плаценти допомагає отримати довгострокові результати, в порівнянні з іншими методами лікування.

Терапія стовбуровими клітинами

 

Програма лікування клітинними препаратами Deva Clinique забезпечує:

 1. детоксикацію організму і виведення токсинів, в тому числі радіації та важких металів;
 2. відновлення центральної та вегетативної нервової системи;
 3. загальну протизапальну дію;
 4. підвищення імунітету і захисних функцій організму;
 5. стимулювання роботи мозку;
 6. відновлення нейронних клітин;
 7. покращення стану судин;
 8. регенерацію кори головного мозку.

 

Зв'яжіться з нами

Залиште контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Loading...
Контакти

Зв'яжіться з нами

Залиште контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Loading...
вул. Почайнинська, 4
Київ, Україна
+38 098 160 01 00