Ліпофілінг +

Ефективний та безпечний спосіб омолодження будь-яких зон тіла у Deva Clinique
Записатися на консультацію
Процедура «Ліпофілінг +» у Deva Clinique є вигідною альтернативою пластичних операцій з усунення та корекції дефектів, оскільки пропонує ефективний та безпечний спосіб омолодження будь-яких зон тіла пацієнта.

На першому етапі процедури ліпофілингу проводиться екстракція жирової тканини в пацієнта. На другому етапі проходить обробка біоматеріалу: жирова тканина очищається, гомогенізується і збагачується стовбуровими клітинами, екстрактом плаценти або препаратами з плазми власної крові пацієнта (PRP).

Ліпофілінг +

Така технологія приготування жирового трансплантату за рахунок амінокислот, ферментів, мікроелементів і цілої низки унікальних біологічно активних білків-регуляторів, що містяться в плацентарних препаратах, дозволяє не тільки домогтися візуальної пластичної корекції потрібної зони тіла, а й поновлення клітинного складу всього організму, за рахунок чого відбувається справжнє омолодження.

Показання до ліпофілінгу

Ліпофілінг +

Процедура «Ліпофілінг +» доцільна для пацієнтів вже після 25 років, коли в організмі починають активуватися природні процеси старіння. Першою чергою вони проявляються на обличчі та руках. Крім явних вікових змін ця процедура дозволяє усунути вроджені та посттравматичні дефекти м’яких тканин, в результаті яких виникають зморшки, рубці та складки в будь-якій зоні тіла.

У Deva Clinique цю процедуру застосовують для:

 1. моделювання овалу обличчя, кутів нижньої щелепи;
 2. корекції носогубних складок;
 3. корекції носослізних борозен;
 4. моделювання форми підборіддя і виличної частини;
 5. волюмізації скроневих частин;
 6. волюмізації періорбітальної зони (нижні повіки, «запалі» верхні повіки, надбрівні дуги);
 7. моделювання контуру та розміру губ;
 8. корекції вікових змін мочок вух;
 9. корекції вікових змін рук;
 10. корекції атрофічних («втягнутих»), постакне, післяопікових, травматичних рубців і контрактур;
 11. вторинної корекції «нерівностей» після ліпосакції;
 12. корекції викривлення ніг;
 13. поліпшення контурів гомілок і стегон;
 14. збільшення сідниць;
 15. збільшення грудей;
 16. контурної пластики інтимної зони жінок (великих статевих губ, піхви, точки G).

 

Переваги процедури «Ліпофілінг+» у Deva Clinique

«Ліпофілінг +» — це єдиний ефективний спосіб косметичного омолодження природним шляхом, в основі якого лежить використання власних тканин пацієнта, а не штучні імплантати. Завдяки цьому під час такої операції ризики алергічних реакцій і відторгнення введеної тканини зведені до мінімуму — 80-90% трансплантованого біоматеріалу приживається в зоні введення.

До того ж ефект об’ємного моделювання, омолодження обличчя та тіла зберігається впродовж 3-5 років без щорічної корекції, на відміну від філерів (6-12 місяців).

У Deva Clinique для проведення ліпофілінгу використовують спеціальні хірургічні інструменти американської фірми Tulip Medical з технологією «NanoFat» та спеціальним покриттям для роботи зі стовбуровими клітинами «CellFriendly».

Саме завдяки  технології «NanoFat» ми можемо створити необхідну індивідуалізовану консистенцію препарату, який після процедури не просвічується навіть у власниць тонкої шкіри.

Також у доступі в фахівців Deva Clinique є власна сертифікована біолабораторія та кріобанк зі спеціалізованими стовбуровими клітинами, потужності яких дозволяють створити покращений жировий трансплантат, якому не існує аналогів.

Методика «Ліпофілінг +» в Deva Clinique дозволяє:

 • контролювати додавання стовбурових клітин (мезенхімальних або фібробластів) та факторів росту (екстракту плаценти або PRP власної плазми крові), щоб досягти найпотужнішого омолоджувального та регенеративного процесу;
 • домогтися абсолютної безпеки та біосумісності;
 • поліпшити структуру всього масиву тканин завдяки спеціалізованим стовбуровим клітинам;
 • прискорити відновлення після операції завдяки введенню стовбурових клітин та екстракту плаценти в жирову тканину;
 • з максимальною точністю моделювати потрібні зони.

 

Чи можна поєднувати «Ліпофілінг+» з іншими операціями?

У Deva Clinique ліпофілинг проводять як окрему операцію, так і в комплексі з іншими методиками для повного омолодження тіла.

Ця процедура доцільна під час проведення ліпосакції, оскільки пластичний хірург може одночасно видалити зайву жирову тканину в одній зоні та трансплантувати її в іншу. Ефективна комбінація «ліпофілінгу +» з лазерними методами омолодження, мезотерапією та RF-ліфтингом.

 

Ліпофілінг+ обличчя та шиї

Deva Clinique для омолодження та корекції дефектів обличчя та шиї використовує «Ліполіфтінг +» в поєднанні з інноваційною методикою ліпографтінг. За її допомогою можливо вирівняти контури обличчя, виправити асиметрію, заповнити «порожнечі» під очима, збільшити губи, виличні частини, підборіддя, скорегувати вікові зміни обличчя, шиї, мочок вух. Ліпографтінг також дозволяє усунути ряд естетичних недоліків: опущення брів, нечіткий контур нижньої щелепи, «брилі».

Коли потрібно зробити точкову пластичну корекцію певної зони обличчя, то метод ліпографтінгу оптимальний. 

 

Омолодження рук

Шкіра рук — це перше, що видає вік жінки. Для омолодження цієї зони часто використовують ін’єкції гіалуронової кислоти, препарати Радіес (Radiesse) або лазерне шліфування, які тимчасово  маскують косметичні дефекти.

Ми ж пропонуємо природний спосіб омолодження кистей — «Ліпофілінг +» в поєднанні з екстрактом плаценти або плазмоліфтинг PRP.

Техніка тонкого моделювання власним жиром дозволяє не тільки вирівняти рельєф, поліпшити колір і структуру шкіри, але й назавжди надати рукам такий же вигляд, як у молодості.

 

Ліпофілінг+ інтимної зони

Ліпофілінг інтимної зони — одна з найбільш дієвих і прогресивних методик, які вирішують одночасно безліч завдань. За допомогою цієї процедури можна змінити розмір і наповненість великих статевих губ, конфігурацію входу вагіни, усунути атрофічні зміни інтимної зони, посилити гнучкість і чутливість піхви, опрацювати зони підвищеної чутливості, звузити вхід у піхву, внаслідок чого можна посилити збудливість і досягати більшої кількості оргазмів.

Для відчуття перших результатів досить одиничної процедури. Максимальний ефект настає впродовж декількох тижнів.

 

Відновлення після ліпофілінгу

Процедура ліпофілінгу малоінвазивна та атравматична. Її проводять під місцевою анестезією, але, за бажанням пацієнта, можливе застосування внутрішньовенного наркозу.

Реабілітаційний період після процедури займає всього кілька днів. Залежно від обсягу та зони проведення маніпуляцій можуть виникнути незначні післяопераційні набряки та гематоми, які проходять впродовж тижня. Повне відновлення після ліпофілінгу та максимальний ефект настають через місяць, коли природний жировий трансплантат проростає кровоносними судинами й клітини починають отримувати необхідне харчування.

Зв'яжіться з нами

Залиште контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Loading...
Контакти

Зв'яжіться з нами

Залиште контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Loading...
вул. Почайнинська, 4
Київ, Україна
+38 098 160 01 00