Підвищення сексуальної активності

Підвищення фертильності та сексуальної активності у жінок та чоловіків
Записатися на консультацію

У Deva Clinique використовують унікальні методи лікування із застосуванням екстракту плаценти, спрямовані на підвищення сексуальної та фертильної активності чоловіків та жінок. Унаслідок високого вмісту амінокислот, ферментів, мікроелементів і біологічно активних речовин цей плацентарний препарат має ефекти, які  зберігаються впродовж тривалого часу після лікування: протизапальний, омолоджуючий, імунорегулюючий, анальгетичний.

Підвищення фертильності жінок

Підвищення сексуальної активності

Науково доведено, що метод застосування екстракту плаценти є високоефективним під час:
 • хронічних запальних захворюваннях придатків матки;
 • складних спаєчних процесах;
 • порушення менструальної функції;
 • клімактеричного синдрому;
 • кандидозі піхви.

Під час застосування екстракту плаценти значно поліпшується і загальний стан наших пацієнток: підвищується загальний життєвий тонус, апетит, нормалізується сон, знижується стомлюваність і дратівливість, з’являється життєрадісність і бадьорість.

До того ж лікування екстрактом плаценти в Deva Clinique виключає дискомфорт для пацієнток, які ведуть активний спосіб життя. Процедури безболісні, а проходити їх можна з різними інтервалами за часом без тривалого відриву від звичного робочого графіка.

Застосування екстракту плаценти високоефективне під час комплексного лікування трубного безпліддя і невиношування вагітності.

Цей препарат покращує проліферативну активність слизової оболонки матки, що дозволяє проводити терапію з дотриманням принципу «проліферація без запалення». Важливим фактором вважається не тільки тривале збереження терапевтичного ефекту (6 місяців і більше), а й наростання позитивної динаміки надалі. Це свідчить про здатність екстракту плаценти підвищувати місцеву реактивність жіночих статевих органів, що сприяє відновленню фертильності жінок, які страждають на безпліддя.

 

Підвищення якості сексуального життя в жінок

Підвищення сексуальної активності

Процедура «O-Shot» («Orgasm-Shot») — одна з головних інновацій у сфері естетичної медицини. Це унікальна сучасна медична технологія для лікування, омолодження тканин піхви й біостимуляції. Процедуру виконують шляхом ін’єкції препаратами екстракту плаценти, що робить лікування абсолютно безпечною альтернативою лікарським препаратам.

Інтимний плазмоліфтинг «O-Shot» високоефективний під час:
 • зниження еластичності й пружності тканин піхви після пологів;
 • хвороб шийки матки, які довго не загоюються;
 • сухості слизових оболонок статевих органів;
 • асиметрії статевих губ;
 • атрофічних рубцях промежини;
 • нетримання сечі;
 • зниження сексуального потягу та чутливості.

«O-Shot» дозволяє досягти підвищення сексуального бажання, частішого настання і посилення оргазмів, збільшення кількості виділення природної змазки й повного усунення синдрому нетримання сечі.

«O-Shot» є абсолютно природною і безболісною процедурою, яка здатна омолодити й оживити вагінальну та кліторальну функції без ускладнень і побічних ефектів.

Результат зберігається кілька років, після чого процедуру можна повторити.

 

Підвищення фертильності та сексуальної активності у чоловіків

Підвищення сексуальної активності

Захворювання сечостатевих органів чоловіків відіграють важливу роль в розвитку сексуальних розладів і значним чином відбиваються на загальному настрої та якості життя.

Високий терапевтичний ефект препаратів екстракту плаценти досягається в комплексному лікуванні хронічного простатиту та лікуванні безпліддя чоловіків.

Цей препарат високоефективний під час лікування інфекційно-запальних захворювань передміхурової залози, які діагностують переважно в пацієнтів віком 30-40 років і вважають поширеною причиною зниження фертильності у чоловіків.

Екстракт плаценти рекомендовано використовувати під час:
 • простатиту;
 • олігоспермії;
 • азооспермії;
 • полізооспермії,
 • імпотенції;
 • гіпертрофії передміхурової залози;
 • порушення фертильності;
 • хламідіозу;
 • копулятивних дисфункціях під час ранньої алкоголізації.

Зазвичай плацентарна терапія дозволяє значно поліпшити якісні та кількісні показники спермограми.

Концентрація живих форм сперматозоїдів після застосування препаратів екстракту плаценти підвищується в середньому в 1,5 раза, а активно рухливих — у 2,3 раза. Водночас кількість патологічно змінених форм сперматозоїдів зменшується в середньому на 17%.

Екстракт плаценти відмінно себе зарекомендував під час лікування рецидивуючого хламідіозу, який важко піддається антибактеріальній терапії.

Застосування запропонованого методу для лікування навіть найпоширеніших форм простатиту дозволяє отримати високий клінічний результат, одночасно відбувається скорочення термінів лікування, зменшення числа рецидивів і в багатьох випадках — лікування безпліддя та імпотенції.

Терапія екстрактом плаценти також ефективна під час таких урологічних захворювань сечостатевої системи, як стриктура уретри, нічне нетримання сечі, виразкові цистити, гіпертрофія передміхурової залози. Крім основного захворювання вона сприятливо діє на весь організм пацієнта загалом.

Лабораторні та клінічні дослідження вказують, що екстракт плаценти дозволяє коригувати гормональні порушення і покращує фертильність сперми без традиційних гормональних і ферментних препаратів. Водночас терміни лікування скорочуються майже у два рази — до 2-4 місяців (у порівнянні з 5-6 місяцями під час традиційного лікування).

У чоловіків після терапії екстрактом плаценти збільшується концентрація і рухливість сперматозоїдів в еякуляті, відбувається підвищення рівня тестостерону в сироватці крові. 

Всі ці позитивні ефекти призводять до підвищення якості життя — поліпшується загальний стан, сон, підвищуються сексуальний потяг і працездатність.

Зв'яжіться з нами

Залиште контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Loading...
Контакти

Зв'яжіться з нами

Залиште контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Loading...
вул. Почайнинська, 4
Київ, Україна
+38 098 160 01 00