Підвищення імунітету

Аутолімфоцитотерапія (імунотерапія) - один з найкращих методів підтримки та посилення імунітету
Записатися на консультацію
У Deva Clinique нашим пацієнтам пропонують один із кращих методів підтримки імунітету — аутолімфоцитотерапію (імунотерапія).

Лікування ослабленого імунітету

Імунологія має у своєму арсеналі різні методи, спрямовані на правильну діагностику захворювань, причиною яких є зниження захисних властивостей організму. Проводять біохімічні аналізи крові та сечі. Їх результати показують, що саме вплинуло на початок захворювання, і який метод лікування стане найбільш ефективним.

Біологічні препарати й вакцини — це один з основних методів лікування і профілактики захворювань різної етіології, який застосовують в імунології. Ці препарати виробляють за допомогою високих технологій та генної інженерії.

Підвищення імунітету

Імунологія — це нова галузь медицини, яка об’єднує всі аспекти імунної системи людини. Її завдання — вивчити, як вмикається самозахист організму, чому виникають імунодефіцитні захворювання, що є причинами алергічних станів, і на основі цього створити найбільш ефективні методи боротьби.

Матеріалом для імунологічного дослідження в лабораторному комплексі Deva Clinique є антитіла та антигени в крові пацієнта, їхні властивості, будова, генетичний зв’язок і взаємодія між собою.

Інформацію, яку лаборанти отримують в результаті імунологічних досліджень, використовують не лише для лікування широкого спектра захворювань, але і їх профілактики.

Підвищення імунітету

Аутолімфоцитотерапія (імунотерапія) — метод стимуляції імунітету за допомогою білих кров’яних тілець, отриманих із власної крові пацієнта. Метод можуть застосовувати для профілактики імунодефіцитних та аутоімунних захворювань.

 

Симптоми проблем з імунітетом

Якщо різко послаблюється імунітет, то захисні сили організму людини втрачають здатність боротися з вірусами й патогенними бактеріями. Все це призводить до виникнення інфекційних процесів.

Про зниження імунного захисту в організмі свідчать ознаки хронічної втоми, швидка стомлюваність, сильні головні болі, порушення сну. У такому стані організм людини стає вразливим для вірусних і бактеріологічних атак.

Ознаками того, що імунна система більше не справляється, є періодичні застуди, що супроводжуються ломотою і тягучим болем у м’язах, підвищеною температурою, виділеннями з носа і горла. Якщо людина хворіє понад 5 разів на рік, то в роботі імунної системи стався збій, оскільки нормою вважається не більше 3-х періодів захворювань в рік.

Підвищення імунітету

Під час захворювань, причиною яких є також і знижений імунітет, у пацієнтів часто відбувається загострення хронічних герпетичних інфекцій, порушується робота шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної, нервової, ендокринної систем організму.

Якщо всі або декілька з цих симптомів є, людині треба звернутися до лікаря для подальшого обстеження та адекватного лікування.

Підвищення імунітету

Комплексний ефект імунотерапії

  1. Зміцнення та стимуляція імунної системи;
  2. Посилення імунного бар’єра організму до дій вірусних і бактеріальних інфекцій, в тому числі респіраторних;
  3. Зниження частоти загострень в пацієнтів із бронхіальною астмою, а також проявів синуситу та бронхіту з алергічним компонентом;
  4. Профілактика і лікування запальних захворювань, таких як: гайморит, фронтит, тонзиліт, аденоїдит.

Зв'яжіться з нами

Залиште контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Loading...
Контакти

Зв'яжіться з нами

Залиште контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Loading...
вул. Почайнинська, 4
Київ, Україна
+38 098 160 01 00