Deva Cosmetics

Власна ексклюзивна лінія косметичних засобів
Записатися на консультацію
Власна ексклюзивна лінія косметичних засобів Deva Cosmetics розроблена командою вчених і лікарів у лабораторному комплексі медичного центру Deva Clinique.

Deva Cosmetics

Унікальний комплекс натуральних компонентів у засобах Deva Cosmetics активує процеси гідратації та регенерації на клітинному рівні. Засоби містять UV-фільтри, які нейтралізують негативний вплив сонячних променів, підходять для всіх типів шкіри, враховуючи й чутливу.

Косметичні засоби Deva Cosmetics створені на основі унікальної формули з використанням екстракту плаценти, який містить біологічно активні сполуки, що сприяють регенерації тканин.

Deva Cosmetics

 

Deva Cosmetics для жінок

Deva Cosmetics

Мультиактивні зволожувальні креми для денного догляду (D1, D2, D3) розроблені для інтенсивного комплексного догляду, покращують клітинну гідратацію і миттєво живлять шкіру, значно підвищуючи її рівень пружності та підтягнутості.

Регенерувальні креми для нічного догляду (N1, N2, N3) сприяють відновленню клітинних структур і покращують процеси відновлення епідермісу, дозволяють повернути шкірі свіжий і здоровий вигляд. Вранці на обличчі зникають ознаки втоми та набряклості.

Інтенсивні регенерувальні гелі тривалої дії (Q, V, S, H, B) розроблені для усунення всіх проблем — сухості, нерівностей на шкірі, жирного блиску, розширених пор і запалень

Сироватки для шкіри навколо очей, обличчя, шиї та зони декольте (E, F, N + D) впливають на обмін речовин на клітинному рівні, підтримують роботу клітин в оптимальному режимі й блокують прояви вікових змін, розгладжують зморшки, вирівнюють тон і колір обличчя, протидіють зневодненню шкіри.

Тоніки для обличчя, шиї та зони декольте (R, A, M) містять високоактивні речовини, які сприяють делікатному очищенню та тонізації шкіри. Забезпечують зволожувальний, регенерувальний, омолоджуючий, відбілюючий та інші дії, в залежності від виду тоніка.

Лінія інтенсивного догляду за шкірою голови й волоссям (IGHS, RSHS) прискорює процеси обміну в коренях волосся, сприяє зростанню та уповільненню процесу випадіння волосся. Прискорює процеси регенерації шкіри голови й прикореневої зони волосся. Покращує мікроциркуляцію крові, оздоровлює, зволожує і підтримує природний цикл росту волосся.

Deva Cosmetics

Ексклюзивні регенерувальні креми (ERS, ERW, ERA, ЕРС) розроблені для відновлення природної структури шкіри. Ефективні в боротьбі зі зморшками, покращують стан шкіри під час появи акне і пігментації, в залежності від виду крему.

Регенерувальний крем для шкіри навколо очей (RE) розроблений для ліфтингу і відновлення пружності шкіри навколо очей, зменшує набряклість і підкреслює природний контур очей.

Креми для рук (RHC, AHC) покращують регенерацію шкіри, мають виражену відновлювальну, зволожувальну та омолоджуючу дію.

 

Deva Cosmetics для чоловіків

Deva Cosmetics

У лінії засобів Deva Cosmetics представлені косметичні продукти для інтенсивного комплексного догляду за шкірою чоловіків.

Вони враховують всі особливості чоловічої шкіри, покращують клітинну гідратацію, миттєво живлять і значно підвищують рівень пружності:

  • зволожувальні креми для денного догляду;
  • регенерувальні креми для нічного догляду;
  • інтенсивні гелі тривалої дії;
  • сироватки для шкіри навколо очей, обличчя та шиї;
  • тоніки для обличчя та шиї.

Можливим є замовлення косметичних продуктів Deva Cosmetics індивідуально, щоб враховувати особливості шкіри пацієнта.

Сироватки для росту волосся, брів, вій та бороди (HS, EBGS, ELGS, BS) позитивно впливають на волосяні цибулини й сприяють зростанню та зміцненню волосся, надають натуральний блиск.

Гелі-лубриканти для чоловіків і жінок (LW, LM) створюють комфорт під час інтиму, сприятливо впливають на якість сексуального життя, сприяють розкриттю та формуванню нових яскравих тактильних відчуттів.

Зв'яжіться з нами

Залиште контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Loading...
Контакти

Зв'яжіться з нами

Залиште контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Loading...
вул. Почайнинська, 4
Київ, Україна
+38 098 160 01 00